Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Zębowo - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

549 000 zł57,17 m² 9 602,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Dzień dobry ;) Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z historią. Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,17 m, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ku Słońcu

Siemianice(Zębowo + 13 km)

470 000 zł50,08 m² 9 384,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w miejscowości Siemianice przy ul. Ku Słońcu. Do mieszkania przynależy ogródek o pow. 134 m2 ogrodzony z licznymi nasadzeniami krzewów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 000 zł33,33 m² 9 150,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego B2 to nasz kolejny projekt mieszkaniowy powstający w Słupsku przy ul. Sobieskiego. Oparty jest na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle słupskiej zabudowy. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł53,50 m² 11 214,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentujemy w pełni wyposażoną i przytulną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu. Atrakcyjna lokalizacja, blisko uniwersytetu, galerii, lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek(Zębowo + 16 km)

607 460 zł76,41 m² 7 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe 4 pokojowe dwustronne mieszkanie o pow. 76,41m 2 w budynku z windą. Nowa inwestycja - zakończenie budowy I kwartał 2025r./ wydanie kluczy maj 2025r. Budynek z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł48,76 m² 10 992,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, 1 piętro, garaż, komórka lokatorska, odzielna kuchnia, dostępne od zaraz! Przestawiam Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł75,25 m² 4 385,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,25 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł39,55 m² 13 906,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Siemianice(Zębowo + 13 km)

399 000 zł45,64 m² 8 742,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

1 piętro | balkon | miejsce parkingowe Victoria Park 2 pokoje | 45,64 m2 + strych 28 m2 | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które będzie wygodne na co dzień, a jednocześnie łatwe do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł73 m² 7 123,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe, bydgoskie Przedmieście Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż o metrażu 72,68m2 Mieszkanie usytuowane jest w kamienicy na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Zębowo

Zębowo,kujawsko-pomorskie

259 000 zł98 m² 2 653,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę sprzedaży 4 pokojowego lokalu mieszkalnego zlokalizowanego w miejscowości Zębowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Zębowo,wielkopolskie

99 000 zł94 m² 1 058 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone na wysokim parterze w bloku (nauczycielskim) w Zębowie przy ulicy Lipowej. Mieszkanie składa się z: dwóch słonecznych pokoi o pow.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij